Dienst 17 januari 2021: Help...er is een conflict
Dienst Noorderlicht
17 januari 2021
Voorganger: ds. Niels de Jong
Tijdens deze dienst hebben we ook het Avondmaal. Je kunt je hierop voorbereiden door wat kleine glaasjes rode wijn klaar te zetten, of druivensap, als dat beter voor je is.
De dienst start hier op 10 januari om 11:00 uur 's morgens.
De dienst is daarna ook te bekijken op ons YouTube-kanaal. De printbare preek vind je hier. De luisterversie op Spotify vind je hier op ons Spotify-kanaal.
Dienst 17 januari 2021: Help...er is een conflict!
Spreuken 3
In deze gebroken wereld zijn conflicten ergens onvermijdelijk. Maar niet alle conflicten zijn onvermijdelijk – sommigen zijn ook te voorkomen. Hoe doe je dat? De ervaring leert dat sommige conflicten tot iets goeds leiden, terwijl andere conflicten veel schade veroorzaken. Hoe kun je dan goed door een conflict heen komen? En wat doe je eigenlijk als anderen in een ruzie belanden en jij staat er bij. Wat moet je dan wel of juist niet doen? En valt er iets te leren van een ruzie? Ten aanzien van deze vragen gaan we op zoek in Spreuken naar heel praktische wijsheid die helpt in tijden van een (dreigend) conflict.
Deze maand collecteren we voor de Voedselbank.
Je vindt op deze pagina (onder de dienst en liederen) meer info over dit project, en ook de QR-code. Heel erg bedankt voor je bijdrage, deze wordt enorm gewaardeerd.